هدر
شنبه, 03 شهریور 1397 ساعت 17:53

سوگل نویدی قهرمان سیصد متر دختران

سوگل نویدی از خراسان رضوی قهرمان 300 متر دختران دوره متوسطه اول کشور شد.

یه گزارش ستاد برگزاری مسابقات، در ادامه مسابقات قهرمانی دانش آموزی کشور در رشته دو میدانی دختران دوره متوسطه اول نتایج زیر بدست آمد:

300متر با مانع متویطه اول

ردیف       نام و نام خانوادگی   استان       مقام          امتیاز

1              سوگل نویدی           خ رضوی                اول          72

2              نگار سیری              ش تهران دوم          65

3              کوثر محمدزاده        خ جنوبی سوم         41

4              شیرین معینی منش  همدان      چهارم      27

5              آرزو عبدالهی          چهارمحال و بختیاری             پنجم         1

6              فرحناز مسجودی     ش تهران ششم         0

300متر با مانع متوسطه دوم

ردیف       نام و نام خانوادگی   استان       مقام          امتیاز

1              فریبا فرجی              خ رضوی                اول          56

2              زهرا رضایی           قم             دوم          52

3              مونا بهرام                ش تهران سوم         50

4              هدیه ساعدی            کردستان  چهارم      49

5              زینب شیر محمدی   همدان      پنجم         49

6              لیلا خدری               قم             ششم         48

7              گلاره فتح الهی        ایلام         هفتم         42

8              زهرا احمد لو           مرکزی    هشتم        29

ماده 100متر متوسطه اول

ردیف       نام و نام خانوادگی   استان       مقام          امتیاز

1              ساناز امیری پور     یزد           اول          79

2              مینا شافعی               خراسان رضوی      دوم          66

3              روشنک کاظمی نسب             خوزستان سوم          66

4              هدیه همتی               فارس       چهارم      65

5              فاطمه وحیدیان        آذربایجان شرقی      پنجم         63

6              مریم خاوری            فارس       ششم         63

ماده 100متر متوسطه دوم

ردیف       نام و نام خانوادگی   استان       مقام          امتیاز

1              فرنوش آقایی            یزد          اول          74

2              نسرین بهرامی         زنجان      دوم          72

3              آتنا عبداله پور         خراسان رضوی      سوم         70

4              نسرین اصغری       خراسان رضوی      چهارم      63

5              فرزانه قاسمی          خراسان جنوبی        پنجم         63

6              الهام دهقان انبوی    فارس       ششم         59

ماده پرتاب دیسک متوسطه دوم

ردیف       نام و نام خانوادگی   استان       مقام          امتیاز

1              شکیلا کریمی          کردستان  اول          30

2              فاطمه حامدی           سمنان      دوم          29

3              آتنا عبداله پور         خراسان رضوی      سوم         27

4              محدثه نفر                چهار محال و بختیاری            چهارم      24

5              فاطمه امیر زادگانی فارس       پنجم         21

6              مهربان دلاوری       خراسان شمالی         ششم         21

پرتاب وزنه متوسطه اول

ردیف       نام و نام خانوادگی   استان       مقام          امتیاز

1              زهرا بختیاری هفت لنگ        همدان      اول          47

2              ستاره مبصری         مازندران  دوم          40

3              مریم بوشاسب          کرمان      سوم         40

4              نرگس شب خیزی    زنجان      چهارم      38

5              مهسا دلفانی              کرمانشاه  پنجم         32

6              بهار واحدی             گلستان     ششم         32

ماده پرش ارتفاع متوسطه اول

ردیف       نام و نام خانوادگی   استان       مقام          امتیاز

1              محیا نعیمی              تهران       اول          58

2              سوگل نویدی           خراسان رضوی      دوم          56

3              سارا ماهینی             بوشهر     سوم         56

4              فاطمه محیطی زاده  یزد           چهارم      51

5              شیرین معینی منش  همدان      پنجم         48

6              پریماه رسولی          تهران       ششم         42

ماده پرش طول متوسطه دوم

ردیف       نام و نام خانوادگی   استان       مقام          امتیاز

1              فاطمه عباسی           خراسان رضوی      اول          61

2              فرنوش آقایی            یزد           دوم          61

3              رقیه پرویزی           زنجان      سوم         56

4              مهلا ملایی              خ جنوبی چهارم      55

5              یگانه میر حسینی    یزد           پنجم         52

6              محدثه ابراهیم پور   آ شرقی    ششم         49

ماده 200متر متوسطه دوم

ردیف       نام و نام خانوادگی   استان       مقام          امتیاز

1              رقیه پرویزی           زنجان      اول          70

2              آذر جوانمرد            تهران       دوم          61

3              زهرا یاری               کردستان  سوم         59

4              فاطمه زواره ای      کرمان      چهارم      58

5              محدثه هاشم زاده      اردبیل      پنجم         55

6              آیدا رادفر کرمان      ششم         52

ماده پرش سه گام متوسطه دوم

ردیف       نام و نام خانوادگی   استان       مقام          امتیاز

1              مارال عطاردی کیا  تهران       اول          47

2              سمیرا کرد علی       یزد           دوم          47

3              الهام سرکار              یزد           سوم         42

4              فهیمه چوگان           گلستان     چهارم      40

5              نازنین زهرا محمدی                تهران       پنجم         40

6              لیلا رستمی              ش تهران ششم         28

ماده 800متر متوسطه دوم

ردیف       نام و نام خانوادگی   استان       مقام          امتیاز

1              تکتم دستار بند         خراسان رضوی      اول          79

2              مریم خوش نیت       همدان      دوم          78

3              پریچهر شاهی          تهران       سوم         78

4              لیلا جوانمرد            خراسان رضوی      چهارم      75

5              شقایق خطیبی          زنجان      پنجم         74

6              سهیلا شاهپوری      خوزستان ششم         68

ماده 200متر متوسطه اول

ردیف       نام و نام خانوادگی   استان       مقام          امتیاز

1              دلنیا بیگم جانی        کردستان  اول          74

2              آیسان خوش رفتار   آذربایجان شرقی      دوم          71

3              ملینا اسماعیلی         البرز        سوم         65

4              ثمین جعفر زاده       آذربایجان شرقی      چهارم      65

5              سینیا کششیان           تهران       پنجم         60

6              نجس عباسی            خراسان جنوبی        ششم         57

ماده پرتاب دیسک متوسطه اول

ردیف       نام و نام خانوادگی   استان       مقام          امتیاز

1              مهلا محروقی          خراسان رضوی      اول          57

2              زهرا نجفی اشرف آبادی         لرستان     دوم          51

3              مهشید عادل             چهار محال و بختیاری            سوم         31

4              محدثه عاشوری       گیلان       چهارم      23

5              آیدا کلنگی خواه       خراسان جنوبی        پنجم         21

6              راضیه حسینی         سمنان      ششم         19

ماده 800 مترمتوسطه اول

ردیف       نام و نام خانوادگی   استان       مقام          امتیاز

1              حدیث رئوف           خراسان رضوی      اول          78

2              فاطمه سیما شادکام   خراسان رضوی      دوم          74

3              پانته آ قلی پور         همدان      سوم         73

4              آناهیتا عامری          کرمان      چهارم      72

5              نغمه خاره                فارس       پنجم         66

6              زهرا جهان پناه        فاری        ششم         65

خواندن 124 دفعه