هدر
شنبه, 13 بهمن 1397 ساعت 15:42

اصفهان قهرمان مسابقات فوتبال مدارس کشور/ دانش آموزان هرمزگانی در جایگاه سوم ایستادند

 

 

سی و ششمین دوره مسابقات فوتبال مدارس کشور عصر امروز با قهرمانی تیم اصفهان در بندرعباس به پایان رسید.

 

معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش هرمزگان گفت: سی و ششمین دوره مسابقات فوتبال مدارس کشور یادواره سردار شهید حسین همدانی و شهدای مدافع حرم استان هرمزگان عصر امروز با قهرمانی تیم اصفهان در بندرعباس به پایان رسید.
علیرضا باقری افزود: در دیدار پایانی این رقابت‌ها که عصر امروز در ورزشگاه تختی بندرعباس برگزار شد، تیم اصفهان با نتیجه ۲ بر صفر از سد تیم آذربایجان شرقی گذشت و جام قهرمانی را بالای سربرد.
معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش هرمزگان گفت: دیدار رده بندی این مسابقات نیز قرار بود صبح امروز بین تیم‌های هرمزگان و بوشهر برگزار شود که با انصراف تیم بوشهر، نتیجه این دیدار ۳ بر صفر به سود تیم هرمزگان اعلام شد تا عنوان سومی به تیم میزبان برسد.
علیرضا باقری افزود: این مسابقات با شرکت ۲۲ تیم و به مدت یک هفته در ورزشگاه‌های خلیج فارس، تختی، اروند، ملوان و توانیر بندرعباس برگزار شد.
وی با اشاره به اینکه مسابقات فوتبال دانش آموزی کشور حکم انتخابی تیم ملی برای مسابقات آسیایی جاکارتا اندونزی در تابستان سال آینده را داشت، گفت: بر همین اساس استعدادیابان تیم ملی رده‌های سنی پایه هم برای انتخاب نفرات مستعد و برتر، این رقابت‌ها را از نزدیک تماشا کردند.
در دوره گذشته این رقابت‌ها که اواخر سال ۹۵ در بندرعباس برگزار شد تیم فوتبال دانش آموزی هرمزگان به مقام قهرمانی دست یافت و به عنوان نماینده ایران در مسابقات جهانی جمهوری چک شرکت کرد.
نماینده ایران در مسابقات جهانی جمهوری چک با کسب ۴ پیروزی، ۱ مساوی و ۳ باخت در بین ۲۴ تیم شرکت کننده به مقام نهم دست یافت.
انتهای پیام/ب

 

خواندن 43 دفعه